• Українська
  • English
×

НАРАДА З ПИТАНЬ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

З метою реалізації Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року, Концепції реформування освіти, затвердженої Наказом МВС України від 25 листопада 2016 р. № 1252, на виконання положень Наказу МВС України від 06 червня 2018 р. № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС», листа ДПООНД МВС України від 14 червня 2018 р. № 22/2/1-2929, в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено оперативну нараду з питань визначення комплексу заходів, спрямованих на вдосконалення підготовки поліцейських, підвищення якості професійного навчання поліцейських на основі трирівневої моделі їх підготовки.

????????????????????????????????????На нараді, яку проводив Перший проректор державного університету полковник поліції Сергій Албул, були присутні керівники та представники структурних підрозділів університету, зокрема відділу післядипломної освіти, Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», навчально-методичного відділу, відділу організації наукової роботи, науково-дослідних лабораторій, факультетів та кафедр.

????????????????????????????????????На нараді обговорювалися питання щодо внесення змін до штатів університету, перегляду планів діяльності структурних підрозділів у навчальній, методичній, науковій, виховній, адміністративно-господарській та інших напрямах діяльності. Розглядалися питання щодо проведення в ОДУВС семінарів-нарад, круглих столів та конференцій з обговорення актуальних питань підготовки кадрів для МВС та Національної поліції України з представниками практичних підрозділів.

????????????????????????????????????Крім цього, наголошено на необхідності організації проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт з найбільш актуальних проблем службової діяльності Національної поліції.

Визначено необхідність продовження практики залучення для участі в навчальному процесі працівників органів і підрозділів Національної поліції України та погодження навчально-методичних матеріалів у практичних підрозділах Національної поліції за напрямами діяльності.

 

Перейти до вмісту