• Українська
  • English
×

Нагорода команди КВК вишу у премії «Творча молодь Одещини 2018»

12 березня 2018 року в залі Одеської обласної філармонії відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів премії “Творча молодь Одещини 2018”.

Цей конкурс проводиться щорічно, організатори премії – громадська організація “Молодіжна організація “ЛАЙТ” за підтримки голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського.

Цьогоріч  заявок на участь було понад 1000, з яких більш ніж 130 учасників були нагороджені пам’ятними дипломами та статуетками у різних номінаціях, яких понад двадцять.

Так, команда КВК «Гумористичне дно» факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ стала Дипломантом премії “Творча молодь Одещини 2018” у номінації “Команда КВН року”.

Що може бути кращим, ніж гарне почуття гумору? Адже, якщо ти вмієш вдало жартувати, то кожного дня ти можеш дарувати людям радість. Недарма мудреці говорили: “Веселим будь і не сумуй – тримається на цьому світ”. Тож, ми вітаємо команду з цією нагородою, бажаємо й надалі підтверджувати майстерність слів та дотепність гумору.

Перейти до вмісту