На факультеті №3 університету відбулись заходи «Найкращі – дівчата. Поки хлопці на службі»

17 березня 2017 року на факультеті № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відбулись заходи «Найкращі – дівчата. Поки хлопці на службі», присвячені 95-й річниці заснування навчального закладу та Дня весіннього рівнодення.

????????????????????????????????????

Конкурс проводився серед трьох  команд особового складу факультету № 3, до складу яких входили виключно курсанти-дівчата: «Піпетки», «Шпильки», «Богині».

Програма святкового заходу була насиченою та дивувала різноманітною: виступ команди КВК факультету № 3, «Танцюючі Фанти», «Творча особистість», «Музичний крокодил», «Не з’їм так понадкусюю», «Сама креативна», «Питання – відповідь».

????????????????????????????????????

Дівчата із захопленням брали участь у конкурсах, були активними та ініціативними, а переможці кожної гри отримували найвищий бал. Найобізнанішою та найспритнішою виявилась команда «Богині», яка отримала найбільшу кількість балів та здобула перемогу.

Як учасники, так і глядачі, мали змогу не лише гарно відпочити, а й продемонструвати свої знання. Конкурс пройшов у теплій родинній атмосфері і був насичений приємними емоціями, усмішками, взаємною підтримкою.

Тож, метою таких заходів є розвиток в курсантів творчих здібностей, загартування колективного духу, особистих вподобань, індивідуальних захоплень, вмінь та навичок та примноження традицій факультету.

dsc_0321      ????????????????????????????????????       ????????????????????????????????????