• Українська
  • English
×

На факультеті № 3 ОДУВС відзначили Міжнародний день студента

17 листопада 2017 року на факультеті № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ відбулись заходи, присвячені Міжнародному дню студента.

На початку урочистостей з привітальною промовою до присутніх звернувся перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент Сергій Албул, який зазначив: «Не зважаючи на те, що ви маєте статус курсантів – це також ваше свято, тому що ви навчаєтесь в університеті, оволодіваєте тонкощами правоохоронної діяльності. Серед курсантів факультету № 3 вже є ті, хто вдало проявив себе, як науковець. І це доводять перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, участь у Міжнародних конференціях і наукових гуртках. Сьогодні такі курсанти відзначені в номінаціях. Також радісними для нас є ваші здобутки у спортивній та творчій сферах».

«Я хочу запевнити вас, що роки студентського життя самі яскраві та веселі. Вони сповнені позитивних емоцій спілкування, можливостей проявити себе, знайти вірних і надійних друзів. Тож, бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та службі. Пам’ятайте, ви є нашою гордістю і майбутнє за вами», – додав перший проректор університету.

Наступним було нагородження курсантів ОДУВС у номінаціях «Кращий курс», «Кращий взвод», «Кращий курсант», «Кращий науковець факультету», «Кращий заступник командира взводу», «Талант і творчість», «Голос факультету», «Золоті руки факультету», «Кращий командир взводу», «Кращий спортсмен факультету», «Кращий стрілок факультету», «Міс факультету» та «Боцман факультету».

Вручення нагород чергувалися з виступами творчих колективів факультету № 3, які влаштували для гостей заходу святковий концерт. Тож захід залишив по собі приємні емоції та безліч позитивних вражень. dsc_0

 

Перейти до вмісту