• Українська
  • English
×

На базі ОДУВС проведено регіональну кущову нараду МВС

23 грудня 2016 року на базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбулася регіональна кущова нарада з питань реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України.

img_5670У нараді взяли участь заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності – начальник управління професійної освіти та науки МВС України полковник поліції Олександр Користін, керівники кадрових підрозділів ГУНП в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, керівництво та представники науково-педагогічного складу Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_5654Відкрився захід вступним словом ректора вищого навчального закладу доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука. У своїй промові ректор університету привітав усіх учасників наради та зазначив, що сьогодні будуть обговорюватися питання реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ та організації якісного добору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС.

img_5661Далі заступник Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності – начальник управління професійної освіти та науки України полковник поліції Олександр Користін представив присутнім відеопрезентацію Концепції реформування освіти в МВС.

Олександр Користін наголосив на тому, що можливість цього процесу на сьогоднішній день полягає у відновленні стосунків між вищими навчальними закладами та фаховими підрозділами поліції, формуванні іміджу поліції та Міністерства внутрішніх справ.

img_5660«В основу Концепції покладена трирівнева модель: професійна первинна підготовка, рівень професійно-технічної освіти; вища освіта та управлінський рівень», – зазначив Олександр Користін.

«Основними напрямками реформування є реформа добору на навчання та службу, реформа змісту професійної підготовки, формування кваліфікованого тренерського складу. У свою чергу базові компетенції в основі підготовки поліцейських складають фахова компетенція – освітня підготовка, діяльнісна компетенція – практична підготовка, соціальна (особистісна) компетенція – формування особистості», – додав Олександр Користін. img_5672

Завершуючи нараду, Олександр Користін відмітив, що загалом Концепція реформування освіти в МВС передбачає запровадження європейської трирівневої моделі підготовки кадрів, формування єдиної політики у галузі відомчої освіти, реалізацію принципу безперервності освіти, формування кадрового резерву, якісне поєднання «теорії» з «практикою», оптимізацію системи навчальних закладів.

Перейти до вмісту