• Українська
  • English
×

НА БАЗІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРОВЕДЕНО РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗІ ШВИДКІСНОЇ СТРІЛЬБИ СЕРЕД ПІДРОЗДІЛІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ОБЛАСТІ

18 січня 2018 року на базі стрілецького тиру Херсонського факультету ОДУВС проводились регіональні спортивні змагання зі швидкісної стрільби з бойової зброї серед працівників правоохоронних органів Херсонської області, присвячені пам’яті працівника УМВС України в Херсонській області Нестеренка В.С.

17Всього у змаганнях брали участь 15 команд: Херсонський факультет ОДУВС, Азово-Чорноморське регіональне управління поліції, Управління патрульної поліції у Херсонській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Херсонський обласний військовий комісаріат, Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Управління поліції охорони в м. Херсоні Департаменту поліції охорони, Головне управління Національної поліції в Херсонській області та вісім його підрозділів − Бериславський, Новокаховський, Каховський, Генічеський, Херсонський відділи поліції, Управління КОРД, рота поліції особливого призначення, рота патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон».

До складу кожної з команд увійшли чотири поліцейських (військовослужбовця), з них − одна жінка. Команда Херсонського факультету представлена у складі старшого викладача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки майора поліції Каменщика О.В., провідного фахівця групи озброєння капітана поліції Коваленка В.В., старшого лейтенанта поліції Петровського М.В. та доцента кафедри професійних і спеціальних дисциплін підполковника поліції Рубан К.П.

Програма змагань передбачала виконання спортсменами-чоловіками чотирьох вправ згідно діючого Курсу стрільб 2016 року (вправи № 15 та № 21 основного курсу стрільб та спортивні вправи ПМ-1 та ПМ-4), спортсменами-жінками − однієї (спортивної вправи ПМ-1). Командний результат визначався за найменшою сумою особистих місць спортсменів підрозділу, а особисті місця − за найбільшою кількістю набраних очок учасником.

За результатами проведених змагань перше командне місце здобула збірна ГУНП в Херсонській області, друге місце посіли спортсмени Управління корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) ГУНП в Херсонській області, третє призове місце завоювали правоохоронці з роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області.

Команда Херсонського факультету посіла четверте місце.

В особистому заліку перше місце в номінації «Кращий стрілець вправи» посів працівник ГУНП в Херсонській області Заїкін Ю.А., друге місце здобув працівник цього ж підрозділу Кудря С.А., третє місце завоювала працівник підрозділу роти поліції особливого призначення Барсук Г.В.

Переможці змагань на загальному шикуванні нагороджені оргкомітетом (голова − начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області майор поліції Кучерявий М.С.) кубками, медалями та грамотами. З перемогою призерів привітав також і голова профспілки атестованих працівників ОВС Херсонської області Кузнєцов О.М.

За гостинно наданий для проведення змагань стрілецький тир заступникові декана Херсонського факультету Олексію Солов’ю вручена подяка начальника ГУНП в Херсонській області полковника поліції А. Мєрикова.

Хоча на рубежі відкриття вогню між всіма учасниками змагань і точилася запекла боротьба, але кожен був радий побачити та поспілкуватися у вільний час із своїми колегами по службі з інших підрозділів, а всі спортсмени, безумовно, дістали новий стимул до подальшого удосконалення навичок з вогневої підготовки.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту