• Українська
  • English
×

Мовні тренінги для працівників університету

dsc_011524 березня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись тренінгові заняття щодо вдосконалення професійного мовлення із науково-педагогічним складом та працівниками інших структурних підрозділів університету.

dsc_0117Заняття проводили провідні фахівці кафедри українознавства ОДУВС з метою розширення застосування державної мови у сфері вищої освіти та інших сферах суспільного життя, а також вдосконалення професійного мовлення науково-педагогічним складом та іншим персоналом Одеського державного університету внутрішніх справ.

Увазі присутніх були представлені тестові завдання з розділу ділового мовлення, які стосувалися питань вживання сталих словосполучень та побудови нормативних речень.

Слід зазначити, що в нашому вищому навчальному закладі постійно здійснюються заходи щодо популяризації української мови в курсантському, студентському та педагогічному середовищі, залучення молоді до участі в різноманітних навчально-виховних та культурно-просвітницьких заходах.

Перейти до вмісту