• Українська
  • English
×

Міжвузівське відкрите засідання наукових курсантсько-студентських гуртків

06 грудня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ за участю представників філософського факультету ОНУ імені І. І. Мечникова відбулося міжвузівське відкрите засідання наукових курсантсько-студентських гуртків «Соціальні та морально-етичні засади правоохоронної діяльності» та «Молодий цивіліст».

Зі вступною промовою до присутніх звернулася завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін д.філос.н., професор Надибська О.Я., яка привітала гостей та зазначила, що вже стало доброю традицією проводити відкриті засідання курсантсько-студентських гуртків у форматі «Філософська кав’ярня». Оксана Надибська зауважила, що темою сьогоднішньої зустрічі є актуальна проблема сучасного українського суспільства «Я маю право». Враховуючи те, що указом Президента України від 14.11.2017 наступний – 2018-й рік – оголошено «Роком реалізації просвітницького проекту «Я маю право». Професор Надибська О.Я. висловила переконання, що цілеспрямована громадянська позиція  сучасної молоді складає необхідну умову розбудови вільної демократичної держави та підвищення правової культури та правової свідомості суспільства. А також побажала всім учасникам гарного настрою та плідної дискусії.

У ході публічної дискусії студенти й  курсанти, модератори й викладачі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін обговорили різноманітні аспекти забезпечення й реалізації прав людини, зокрема права на безпеку життя. Під час доповідей та їх обговорення піднімались питання щодо ролі індивіда і держави у системі забезпечення прав людини, взаємозв’язку прав і обов’язків.

Модераторами круглого столу виступили доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін к.філос.н., доцент Гончарова Н.І., завідувач кафедри теорії й історії держави і права д.ю.н., доцент Бабенко А.М., доцент кафедри цивільно-правових дисциплін к.ю.н., доцент Середницька І.А.

Засідання гуртківців традиційно відбулося у дружній та толерантній атмосфері.

Перейти до вмісту