• Українська
  • English
×

Міжнародний день молоді

Міжнародний день молоді був створений завдяки резолюції Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1999 року. Пропозиція щодо створення такого свята надійшла від Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні роком раніше. Таким чином, перший Міжнародний день молоді святкувався тільки в 2000 році. Відзначається він 12 серпня.

Ще до святкування першого міжнародного дня молоді було прийнято рішення про пропаганду й популяризацію цього свята серед населення, а особливо серед молодих людей.

Таке свято як Міжнародний день молоді дуже важливе в наш час. Зараз у віці до 25 років живе понад 3 мільярди осіб. Щорічно в цей день проходить безліч різноманітних заходів. У всьому світі можна побачити досить багато різних концертів, флешмобів, виставок, конференцій і семінарів. Щороку Міжнародний день молоді присвячують новим темам, які вказують на головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей. І на різних конференція та семінарах намагаються знайти вирішення цих проблем і допомогти молодим людям усього світу.

Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями й досягненнями. Проте в будь-якому віці залишайтеся завжди молодими в душі й ніколи не бійтеся починати щось нове! Успіхів Вам в усіх справах і починаннях, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Перейти до вмісту