• Українська
  • English
×

Міжнародне співробітництво як стратегічний напрям вдосконалення вітчизняної освіти та покращення практики протидії злочинності

img_8165img_8171З нагоди XXVII річниці Незалежності України 7 червня 2018 року в ОДУВС кафедрою теорії та історії держави і права спільно з кафедрою кримінального права та кримінології проведено міжнародний науково-практичний круглий стіл «Міжнародне співробітництво як стратегічний напрям вдосконалення вітчизняної освіти та покращення практики протидії злочинності».

В науково-практичному заході взяли участь старший спеціаліст відділу антикорупційної оцінки Департаменту запобігання корупції Служби спеціальних розслідувань Республіки Литва Юлія Антанайте; img_8167img_8169завідувач кафедри теорії та історії держави і права доктор юридичних наук, доцент Андрій Бабенко; завідувач кафедри кримінального права та кримінології кандидат юридичних наук, доцент майор поліції Оксана Гритенко; професор кафедри доктор юридичних наук, доцент Віктор Конопельський; завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань протидії наркозлочинності кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Ігор Горбаньов;img_8174img_8177 декани факультетів № 1 та № 2 полковники поліції Ігор Козак та Сергій Медведенко, а також працівники факультетів та науково-педагогічний склад зазначених кафедр.

У ході наукового заходу обговорювалися проблеми законодавчого та кадрового забезпечення роботи поліції. Визначено коло проблем із запобігання транснаціональної злочинності та корупції. Суттєву увагу було приділено запобіганню незаконному обігу наркотиків як фактору негативного впливу та детермінацію іншим видам злочинності.

img_8175img-1ac01914f6f6e4b5ff8ca001c8da0801-vФахівцями визначені напрямки подальшої співпраці в галузі покращення відомчої освіти; підготовлено перелік подальших заходів, необхідних для налагодження плідної взаємодії між українськими та литовськими правоохоронними органами. Захід проведений у конструктивній, теплій, дружній атмосфері. Вирішення запланованих питань сприяло зміцненню ділових стосунків, розв’язанню кола організаційних проблем у рамках налагодження плідної взаємодії, спрямованих на покращення відомчої освіти та криміногенної обстановки. Також були визначені завдання щодо приведення рівня безпеки в регіонах України до європейських стандартів у контексті поглиблення євроінтеграційних процесів.

 

Перейти до вмісту