• Українська
  • English
×

Методичний семінар з курсантами та студентами Херсонського факультету ОДУВС

13 березня 2018 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся методичний семінар з курсантами та студентами навчального закладу, під час якого член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, академік Міжнародної академії проблем людини, доктор педагогічних наук, професор, директор  Українського науково-дослідного інституту естетичної освіти Володимир Бутенко супроводив презентацію нового підручника «Кримінальне право України. Загальна частина», який підготовлений професорсько-викладацьким колективом кафедри кримінального права та кримінології ОДУВС у співавторстві з викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін кандидатом юридичних наук капітаном поліції Вікторією Щирською.

Під час проведення методичного семінару були висвітлені у стислій та доступній формі основні питання загальної теорії кримінального права, що включають базові кримінально-правові поняття й інститути: кримінальний закон, злочин, склад злочину і його види, співучасть у злочині, покарання, звільнення від кримінальної відповідальності і покарання та ін. Також було зазначено, що підручник написаний на основі Кримінального кодексу України з останніми змінами і доповненнями з використанням постанов Пленуму Верховного Суду України.

Під час проведення заходу в аудиторії виникали спірні та більш поглиблені питання, на які співавтором підручнику Вікторією Щирською надано повні та аргументовані відповіді.

Після закінчення семінару декілька підручників подаровані бібліотеці Херсонського факультету ОДУВС. У подальшому ними можна буде скористатися курсантам, студентам, слухачам юридичних закладів вищої освіти з метою якісної підготовки до занять, а також викладачам закладу та практичним працівникам поліції.

p80313-141526 p80313-141501

Перейти до вмісту