• Українська
  • English
×

МАЙБУТНІМИ ПРАВООХОРОНЦЯМИ СТАНУТЬ КРАЩІ ВСТУПНИКИ ДО ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС

Протягом 17-18 липня у Херсонському факультеті ОДУВС проходили конкурсні вступні випробування, які складали кандидати на навчання у поточному році.

bezymyannyj111Безпосереднім іспитам у відомчому ЗВО МВС України передувала серйозна організаційно-підготовча робота: прискіпливе вивчення приймальною комісією надісланих комплектуючими органами особових справ кандидатів на навчання, ознайомлення членів предметних комісій з чинною нормативно-правовою базою проведення вступної кампанії, наради під керівництвом т.в.о. проректора державного університету − декана Херсонського факультету О.М. Солов’я, зустрічі з батьками та консультації для абітурієнтів напередодні конкурсних випробувань тощо.

bezymyannyj1Поряд з врахуванням результатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та середнього балу атестату проводився й конкурс фізичних здібностей (вивчення рівня фізичної підготовки), а також передбачено проведення співбесіди щодо виявлення готовності до навчання у ЗВО МВС та проходження служби в органах Національної поліції (для спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»).

bezymyannyj11Цьогорічний вступ мав також і декілька нововведень − 1) виконання однакових нормативів юнаками та дівчатами; 2) членами конкурсної комісії з фізичної підготовки були поряд з науково-педагогічним складом й представники практичних підрозділів ГУНП з інших регіонів України, зокрема в Херсонському факультеті − фахівці відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області.

bezymyannyj1111Всього виявили бажання навчатись саме в Херсонському факультеті ОДУВС біля сотні вчорашніх випускників із південного регіону України, але серйозні випробування пройшли тільки половина з них, залишивши в пам’яті сьогоднішніх абітурієнтів хвилювання і емоції на все життя. Особливо складним виявилось випробування з фізичної підготовки – більше однієї третини кандидатів на навчання до відомчого поліцейського закладу – не впоралися з чинними нормативами, показали недостатній рівень фізичної підготовки.

А вже 15 серпня у курсантів 1-го курсу нового набору розпочнеться двотижневий «курс молодого бійця», який проходитиме на базі факультету. Керівництвом створено всі необхідні умови для початкової професійної адаптації та належної підготовки під час табірного збору до нового навчального року.

Вайда Т.С., Херсонський факультет

Перейти до вмісту