• Українська
  • English
×

Майбутні абітурієнти завітали до Херсонського факультету ОДУВС

27 січня у Херсонському факультеті ОДУВС проведено вже традиційний День відкритих дверей. Цього разу в гості завітали близько 60 юнаків та дівчат, а також батьки та вчителі майбутніх абітурієнтів.

Херсонський факультет ОДУВС – заклад вищої освіти з особливими умовами навчання, який відноситься до системи МВС та має певні відмінності від інших вишів.

По-перше, це стосується системи навчання: тут можна отримати юридичну освіту і в якості курсанта, і в якості студента.

По-друге, отримувати вищу освіту тут можуть як випускники середніх навчальних закладів, так і працівники правоохоронних органів, які зараз вже несуть службу в лавах Національної поліції, Національної гвардії, прокуратурі та ін.

Також відмінністю навчання у закладі є альтернатива строкової служби у Збройних силах України (за умови навчання на стаціонарі як курсанта).

Про усі ці тонкощі, а також про умови вступу, навчання та проживання розповіли гостям керівництво факультету та методичні працівники під час консультативного спілкування. Усі бажаючі у ході екскурсії по факультету побачили, де і в яких умовах проходить навчально-виховний процес.

Курсанти 1 курсу показали, як на практиці проходить вступний іспит з фізичної підготовки, а усі бажаючі долучилися до занять у стрілецькому тирі.

Приймальна комісія на факультеті розпочне роботу у липні, а до того часу в останню суботу кожного місяця можна буде завітати до Херсонського факультету ОДУВС на День відкритих дверей.

     

Перейти до вмісту