• Українська
  • English
×

Лекція-презентація для курсантів університету

p80709-10124609 липня професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС Сергієм Барановим, за участі викладача кафедри іноземних мов Наталії Бааджи, було проведено лекцію-презентацію «Підготовка поліцейських в спеціалізованих навчальних закладах Республіки Литва» для курсантів 2-го курсу факультету № 2.

p80709-100351Лекцію було підготовлено за результатами реалізації програми обміну поліцейськими під егідою Європейського поліцейського коледжу (CEPOL), що передбачала ознайомлення з організацією підготовки поліцейських офіцерів у Литовській школі поліції (м. Каунас) та на факультеті громадської безпеки Литовського університету ім. Миколаса Ромаріса (м. Каунас), з діяльністю підрозділів поліції територіальних комісаріатів та організацією роботи Криміналістичного центру поліції Республіки Литва.

Під час заходу майбутніх правоохоронців цікавили питання організації навчального процесу, дозвілля та умов побутового облаштування курсантів спеціалізованих навчальних закладів Республіки Литва.

Перейти до вмісту