• Українська
  • English
×

Лави поліції поповнили 16 нових співробітників

dsc021350419 вересня 16 поліцейських, які проходили курси первинної професійної підготовки на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, присягнули на вірність Українському народові.

Протягом 4 місяців вони вивчали законодавчу базу, нормативно-правові акти, засвоювали на практиці тактичну та вогневу підготовку. Після складання Присяги працівника поліції України 9 чоловік поповнять лави роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» ГУНП в Херсонській області, 4 поліцейських будуть служити в роті патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» ГУНП в Івано-Франківській області та 3 – в роті патрульної служби поліції особливого призначення №5 «Миротворець» ГУНП в Київській області.

45Складання поліцейськими Присяги відбулося в присутності курсантів Херсонського факультету ОДУВС. Від обласного главку поліції нових поліцейських привітав заступник начальника ГУНП Олександр Прокудін. Він побажав їм гідно нести службу, захищати правопорядок та безпеку громадян. А також нагадав, що головним у діяльності поліції є довіра людей, і саме рівень довіри населення є основним показником ефективності роботи поліції.

Завершилися заходи урочистим маршем під звуки оркестру Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Наостанок випусники разом із керівниками навчальної групи сфотографувалися на згадку.

(За матеріалами відділу комунікації поліції Херсонської області)

Перейти до вмісту