• Українська
  • English
×

Курсантське дозвілля

30 вересня 2017 року у дендропарку Перемоги для курсантів 1-го та 4-го курсів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено захід «Пікнік на узбіччі», присвячений початку навчального семестру.

viber-imageДо присутніх звернувся декан факультету № 3 полковник поліції Яшар Курбанов, який привітав усіх учасників та пояснив, що мета заходу полягає в тому, щоб курсанти спільно продемонстрували свої таланти та підвищили рівень взаємодопомоги та підтримки у колективі.

Ведучими цього заходу стали Юлія Федчик та Олексій Луцюк. До початку конкурсів увазі курсантів були представлені показові виступи команди КВК факультету у складі: Аліни Міхової, Анастасії Антонової, Ігора Прокофьєва, Владистава Степенка, Максима Полякова, Вікторії Якушевої та Ангеліни Димитрової. Також звучали виступи курсантів з піснями про «Курсантське життя» та віршами їх улюблених письменників.

Надалі проходили розважальні конкурси, в яких із задоволенням брали участь всі курсанти, проявивши неабияку активність, кмітливість та жагу до перемоги.

Перейти до вмісту