Курсантське дозвілля

29 жовтня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали кінотеатр, де продивилися цікаву сучасну картину.

Курсантське життя наших вихованців насичене та цікаве, вони не тільки наполегливо та старанно навчаються, здобуваючи необхідні знання, але й вміють цікаво та корисно організовувати своє дозвілля, і в цьому їм часто допомагають куратори груп.

Так, з куратором взводу професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Барановим вихованці ОДУВС переглянули фільм «Той, хто біжить по лезу 2049».

«Той, хто біжить по лезу 2049» — американський науково-фантастичний трилер режисера Дені Вільнева та сценаристів Гемптона Фанчера і Майкла Гріна, який є продовженням культового фільму «Той, що біжить по лезу». Дія розгортається навколо детектива Ріка Декарда – фахівця з пошуку зламаних і зниклих андроїдів і реплікантів.

Після вдалого відпочинку курсанти обмінялись думками та враженнями  й готові до засвоєння нового навчального матеріалу.