• Українська
  • English
×

Курсантів та студентів Херсонського факультету привітали з Днем знань

Традиційне свято – День знань відбувся в Херсонському факультеті ОДУВС першого вересня.

_mg_5725_mg_5716На стройовому плацу підрозділу університету вишикувався весь перемінний склад − курсанти та студенти. Особливим цей день став для курсантів та студентів 1-го курсу та їхніх батьків, які теж були присутні на святі. Більше двохсот хлопців та дівчат цього року стали першокурсниками факультету.

Звіт про готовність факультету до урочистостей приймав новий керівник:  проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей, який донедавна обіймав посаду заступника декана факультету. Після стройового вітання та виконання Гімну України усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників правоохоронних органів, загиблих у боротьбі зі злочинністю, тих, хто ціною власного життя захищав Закон та Державу.

_mg_5667_mg_5655Вітальну телеграму з нагоди початку нового навчального року було надіслано на ім’я колективу факультету та здобувачів вищої освіти від колегії МВС та Міністра внутрішніх справ А.Б.Авакова.

Вже багато років на факультеті існує добра традиція: у перший день нового навчального року крім привітань від керівництва та колективу закладу першокурсникам передається символічний ключ від знань та залікова книжка студента.

 З привітальним словом до усіх присутніх звернувся керівник факультету Олексій Соловей: «Ми раді бачити, що наш заклад дедалі стає популярнішим, про що свідчить чимала кількість першокурсників. _mg_5659_mg_5620Сьогодні наша велика родина збільшилася на 50 курсантів, 90 студентів та 65 слухачів заочної форми навчання. Стати курсантом чи студентом нашого факультету – це означає набути глибоких знань юриспруденції та мати змогу отримати високоякісну юридичну освіту. Динамічним, натхненним і результативним є життя факультету, створюючи для наших здобувачів вищої освіти умови для професійного, творчого та особистісного зростання. Усім бажаю міцного здоров’я та витримки!»

В урочистій обстановці керівництво факультету вручило нагороди за спортивні досягнення найкращим спортсменам – курсантам 2-4 курсів, які і під час літньої відпустки приймали активну участь у змаганнях, представляючи навчальний заклад на рівні обласних змагань.

Завершився захід проходженням курсантами урочистим маршем.

Календар цього року подарував вихідні дні на початку навчання, а навчальний процес розпочнеться вже з 3 вересня. Бажаємо успіхів!

  _mg_5589_mg_5586_mg_5673_mg_5651_mg_5707 _mg_5690    _mg_5625 _mg_5624 _mg_5615 _mg_5614 _mg_5612 _mg_5603  _mg_5736

 

Перейти до вмісту