• Українська
  • English
×

Курсанти університету завітали до батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області

За ініціативою викладачів кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки ОДУВС майора поліції Карагіоза Р.С., підполковника поліції Шелехова А.О., підполковника поліції Корнієнка М.В. в рамках позанавчальної роботи викладачів-кураторів, з метою наближення теоретичних знань курсантів до практичної діяльності працівників поліції, за сприяння та підтримки керівництва ГУНП в Одеській області, керівництва батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області, а саме: командира батальйону полковника поліції Паньківа М.М., заступника командира батальйону майора поліції Бузили В.С., заступника командира батальйону майора поліції Ліпатова В.О. було організовано ознайомчу екскурсію курсантів 2 курсу факультету № 2 ОДУВС до зазначеного батальйону особливого призначення ГУНП в Одеській області.

img_6036Курсантів було ознайомлено з системою та структурою батальйону, його завданнями, організацією роботи, проведено лекцію щодо сучасних видів озброєння та спеціальної техніки, яка використовується спецпризначенцями. Працівниками поліції було продемонстровано деякі зразки зброї та спецтехніки, проведено лекцію щодо їх технічної характеристики, особливостей застосування та використання.

img_6061Також курсанти відвідали тир та спортивну залу, де змогли побачити вправи з тренування вогневої та фізичної  підготовки  працівників батальйону.

Закінчилося відвідування лекцією про особливості підготовки та інструктажу нарядів батальйону, умови проходження служби. На закінчення зустрічі практичних працівників чекали цікаві питання, а курсантів не менш цікаві та повні відповіді.

Від курсантів та викладачів університету висловлюємо слова вдячності нашим колегам, та сподіваємося на подальшу співпрацю.

img_6044  img_6086 img_6125 img_6144 img_6154 img_6224 img_6260 img_6332img_6340

Перейти до вмісту