• Українська
  • English
×

Курсанти університету забезпечують порядок на вулицях міста

У рамках проведення оперативно-профілактичного відпрацювання м. Одеси та області курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ долучилися до забезпечення публічної безпеки та порядку на території Приморського району міста.

img_2466_k-nЗ метою надання практичної допомоги Головному управлінню Національної поліції в Одеській області вищим навчальним закладом виділено 100 курсантів, які спільно з поліцейськими нестимуть службу на визначених маршрутах патрулювання.

«Спільне патрулювання вулиць – це надзвичайно відповідальна ділянка роботи, адже головним завданням таких заходів є безпека та спокій наших громадян. Ми любимо Одесу, бо тут живуть наші батьки, рідні, друзі, тому спільними зусиллями зробимо все можливе, аби забезпечити порядок, не допустити скоєння правопорушень та вберегти одеситів і гостей міста від злочинних посягань», – зазначив ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

img_2468_k-nМайбутні правоохоронці матимуть змогу продемонструвати набуті за час навчання у вищому навчальному закладі знання та навички, аби запобігти правопорушенням та зробити улюблене місто безпечнішим.

За результатами першого дня патрулювання керівництво Головного Управління Національної поліції в Одеській області високо оцінило виконання курсантами ОДУВС покладених на них обов’язків, адже під час несення служби у складі спільних патрулів не допущено скоєння жодного грабежу на ввіреній їм території Приморського району м. Одеси.

Перейти до вмісту