• Українська
  • English
×

Курсанти університету відвідали Одеську обласну філармонію

17 листопада 2016 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську обласну філармонію, де прослухали концерт, присвячений 260-й річниці від дня народження Моцарта, у виконанні камерного оркестру Одеської філармонії.

У цей вечір художній керівник і головний диригент оркестру —  Заслужений артист України Ігор Шаврук та Олександра Сапсович (фортепіано) представили гостям концертну програму під назвою «Любовь, любовь, любовь – это душа гения» Вольфганга Амадея Моцарта, до якої увійшли: концерт для клавіру з оркестром № 7 соль мінор, BWV 1058 Йоганна Себастьяна Баха, дивертисмент № 11 ре мажор К251 та концерт для фортепіано з оркестром № 1 фа мажор К37 Вольфганга Амадея Моцарта.

Вольфганг Амадей Моцарт – австрійський композитор, представник класицизму, який визнаний науковцями одним із найгеніальніших музикантів в історії людства. Творчий доробок Моцарта становить понад 600 творів: більш як 50 симфоній, понад 19 опер, велика кількість інструментальних концертів (зокрема 27 фортепіанних), 13 струнних квартетів, 35 сонат для скрипки, Реквієм та багато інших інструментальних і хорових творів.

Слід зазначити, що подібного роду заходи сприяють загальнокультурному вихованню курсантів університету, духовному збагаченню та розвитку у них естетичного смаку – почуття прекрасного та любові до мистецтва.

Перейти до вмісту