• Українська
  • English
×

Курсанти та студенти Херсонського факультету відвідали театралізований концерт в обласному музично-драматичному театрі

Днями після навчальних занять 82 курсанти та студенти Херсонського факультету ОДУВС разом з кураторами відвідали Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша, де подивилися театралізований концерт «Чого бажає жінка?!».

Це шоу-програма в двох частинах від режисера Ірини Корольової, в якій артистами музично-драматичного театру художньо різносторонньо розкривалась та оспівувалась сучасна жінка, її мрії і бажання.

1463985702_999

Ведучі – актори Валерій Гайфуллін та Антон Лисенко – виступали в ролі працівників агентства «Хочеш – дзвони», які з творчим підходом представляли виконавців багатьох пісень та динамічних хореографічних міні-композицій. Центральне місце у кожному з художніх номерів завжди посідав образ жінки у різноманітті її проявів – незнайома дівчина, кохана дружина, улюблена мати та дорога теща

Особливо до вподоби курсантам була віртуозна акторська гра артистів АртемаФіленка, Олександра Мельника, всі з захопленням слухали пісні у виконанні Таїсії Новачук («Лабутени»), Ружени Рубльової («Песня про зайцев»), Анатолія Толока та ін.

Сподіваємося, що оригінальна музика, романтичний настрій, гумор, а також різноманітні способи зізнання чоловіків у коханні подарували глядачам театралізованого концерту справжнє свято весни та необхідність приділення постійної уваги представникам кращої половини людства. Після повернення в підрозділ курсанти із захопленням поділилися своїми враженнями з товаришами.

1463985709_777

Подібні заходи сприяють підвищенню культурного та загальноосвітнього рівня працівників Національної поліції, моральному та естетичному вихованню майбутніх фахівців-юристів.

Курсанти та студенти навчального підрозділу завжди з нетерпінням очікують на відвідання чергової театральної прем’єри.

Перейти до вмісту