• Українська
  • English
×

Курсанти та студенти Херсонського факультету ОДУВС нагороджені дипломами переможців обласного етапу конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності

221 грудня 2017 року у прокуратурі Херсонської області за участю прокурора області Віталія Тригубенка, його заступника Юрія Ясеницького, заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Болоня, а також представників навчальних закладів відбулося урочисте вручення дипломів переможцям обласного етапу конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності, що проходив серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях у закладах вищої освіти в Херсонській області.

Конкурс творчих робіт проходив наприкінці листопада 2017 року за такими темами: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству» відповідно до наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» від 13.10.2017 № 289/1375, підписаного Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України.

3Спілкуючись із учасниками зустрічі, прокурор області В.М. Тригубенко відзначив наполегливість студентів при написанні творчих робіт, зазначивши, що «роботи переможців відрізняються своєю актуальністю та новизною, а також містять креативні пропозиції, які можливо використати у прокурорській практиці».

4Прокурор Херсонської області назвав 10 найкращих студентських робіт юридичних вузів Херсонщини, серед яких роботи студентів та курсантів 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Литвин О.Я., Поточняк М.І., Присяжної Є.Ю. та Касаткіної А.О.

Було відмічено, що творчі роботи студентів Херсонського факультету ОДУВС набрали найбільшу кількість балів під час оцінювання конкурсною комісією актуальності та новизни, креативності та доступності поданої інформації, а також можливості використання їхніх пропозицій у прокурорській практиці, та посіли 2-ге та 3-тє місця – студенти Литвин О.Я. та Поточняк М.І. відповідно.

Конкурс організований Генеральною прокуратурою України спільно із Міністерством освіти і науки України з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами, у подальшому буде проводитися щорічно.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових досягнень на науковій ниві!

Перейти до вмісту