• Українська
  • English
×

Курсанти поліцейського ВИШу у Херсоні затримали грабіжника

Ввечері 19 грудня курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ затримали особливо небезпечного злочинця, який щойно скоїв пограбування жінки.

Курсанти 2 курсу факультету рядові поліції Леонід Коваль, Василь Бойко  та Максим Скороход близько п’ятої вечора поверталися додому після занять. Біля автобусної зупинки по пр. 200-річчя Херсона почули крики жінки та побачили чоловіка, який із жіночою сумкою в руках рвучко перетинав проїжджу частину. Хлопці миттєво відреагували на крики про допомогу. Курсанти втрьох почали переслідувати чолов’ягу, який намагався якнайшвидше зникнути з місця злочину. Зловмисника наздогнали через кілька секунд, застосували заходи фізичного впливу та затримали. Його впізнала потерпіла. Благополучно знайшлася і жіноча сумочка – об’єкт злочину, яку затриманий курсантами чолов’яга намагався викинути у кущі, коли побачив переслідувачів.

Наряд поліції, який прибув на місце злочину, супроводив усіх учасників події до відділку поліції. У ході з’ясування обставин було встановлено особу затриманого. Ним виявився тричі судимий за крадіжки, пограбування та наркозлочини 41-річний херсонець. У той же день слідчими розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 КК України, а любителя легкої наживи затримано відповідно до ст. 208 КПК за підозрою у вчиненні злочину.

Тож, завдяки професійним діям курсантів, які чітко оцінили складну ситуацію, не розгубилися та проявили мужність, вдалося затримати рецидивіста. Вкотре приємно відзначити, що в Одеському державному університеті внутрішніх справ готують справжніх поліцейських – гідних захисників правопорядку в нашій державі!

Перейти до вмісту