• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС здали кров для поранених українських військових

15 вересня 2017 року курсанти та магістри Одеського державного університету внутрішніх справ з власної ініціативи долучились до здачі крові для поранених в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовців.

У супроводі фахівця відділу організації служби ОДУВС майора поліції Володимира Масузенка 30 курсантів та магістрів університету вкотре завітали до станції переливання крові Дорожньої лікарні Одеської залізниці.

Звичайно, наші хлопці та дівчата пройшли усі обстеження, детальний огляд та поспілкувались з лікарями, аби така процедура дійсно була корисною для всіх.

Проблема донорства актуальна завжди, тим більше в такий нелегкий для нашої країни час. Тож, по закінченню переливання, майбутні правоохоронці висловили сподівання, що їхня допомога та допомога інших донорів врятує життя не одному військовому.

Участь у подібних акціях — це чудова нагода проявити свої кращі людські якості та допомогти хворим чи пораненим, для яких, можливо, єдиним шансом на збереження життя є переливання крові.

Приємно відзначити, що вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ вже не перший раз долучаються до такої благодійної справи і готові підтримати тих, хто несе службу на передовій та, ризикуючи власним життям, відстоює цілісність нашої держави.

Перейти до вмісту