Курсанти ОДУВС завітали на презентацію книги

img_20191115_12514715 листопада курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали презентацію книги «Славетні жінки стародавньої України».

Автор книги – Богдан Сушинський, журналіст, письменник, член Спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Захід відбувся в рамках ХХІІІ обласного фестивалю української книги пам’яті Михайла Грушевського під назвою «Названий історією Мудрим: 1000 років від початку правління київського князя Ярослава Мудрого». Організатором фестивалю є Одеська обласна наукова бібліотека імені М. Грушевського.

Також курсанти ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Анна Ярославна – королева Франції».