• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС завітали до Одеської кіностудії

09 березня 2018 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до Одеської кіностудії, де переглянули кінокартину «Посттравматична рапсодія».

П’єса «Посттравматична рапсодія» побачила світ у 2016 році. Тоді ж з’явилася ідея екранізації. «Посттравматична рапсодія» – українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом, екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського.

У 2017 році п’єса була поставлена на сцені і з успіхом пройшла у Києві, Маріуполі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Коломиї. Зйомки стрічки відбулися наприкінці 2017 року.

Головний герой п’єси воїн Сашко – доброволець АТО, виживши після обстрілу під Іловайськом, подорожує часом. Він потрапляє в різні ситуації та драматичні події, які відбувалися в Україні в минулих століттях, та зустрічається з видатними українськими постатями. Доля його зіштовхує з захисниками та ворогами України минулого часу.

Серед акторів, що знімалися у фільмі, багато бійців добровольчих батальйонів та Збройних сил, які з особистого досвіду знають, в чому сутність війни.

Тож, після перегляду цієї кінокартини кожен для себе виніс щось нове, осмислив, як далі розвиваються долі тих, хто пройшов нелегкий шлях війни та не зламався, тих, хто заслужено називається патріотом своєї Батьківщини.

Перейти до вмісту