• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС завітали до Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

30 липня в рамках ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету №3 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету підполковника поліції Сергія Терещенка завітали до Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ознайомчу екскурсію курсантам провели старший судовий експерт сектору дослідження Микола Кобзаренко, начальник сектору балістичного обліку Олександр Непокойчицький та начальник відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Геннадій Лінючев.

Курсанти отримали можливість на власні очі побачити обладнання, яке сьогодні використовують у роботі експерти, ознайомитися з робочими процесами проведення експертиз та порядком огляду місця події.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Слід зазначити, що фахівці Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України сьогодні проводять понад два десятки різноманітних експертних досліджень, серед яких: трасологічні, балістичні, хімічні, дактилоскопічні, товарознавчі, мистецтвознавчі тощо.

Під час екскурсії курсанти відвідали відділ вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, відділ дослідження матеріалів, речовин і виробів, відділ криміналістичних видів досліджень (сектори дослідження зброї та балістичного обліку).

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Курсанти брали активну участь в обговоренні, ставили запитання стосовно тем, які їх найбільше зацікавили, й вглиблювалися в усі нюанси роботи експертів.

Оглядова екскурсія була проведена за сприяння директора НДЕКЦ Олега Костіна та заступника директора центру – завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Юліани Львової.

Подібні заходи проводитимуться й надалі, адже це чудова можливість для майбутніх правників ознайомитися з найрізноманітнішими експертизами, з висновками яких вони в майбутньому працюватимуть.

Тож, зустріч пройшла вдало й принесла чимало нової інформації, яка є необхідною для подальшого проходження служби й створення нових перспектив у майбутньому.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Перейти до вмісту