• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС завітали до Одеського археологічного музею

18 травня 2018 року курсанти 1-го та 2-го курсів факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський археологічний музей у рамках Міжнародного дня музеїв.

324viber-image-jpg13Щорічно, починаючи з 1977, по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Музеї – важливий засіб культурного обміну,  розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами.

Під час екскурсії курсанти ознайомилися з експонатами виставкових залів музею, де зберігаються пам’ятки історії різних часів та культур.

Слід відмітити, що Одеський археологічний музей, один з найстаріших в країні, був заснований в 1825 році. Його розвитку сприяло створене 1839 року Одеське суспільство історії та старожитностей, яке володіло правом вести розкопки. viber-image-jpg13513viber-image-jpg42412Зараз у музеї зберігається понад 160 тисяч експонатів, що є найбільшими зборами джерел з давньої історії  Північного Причорномор’я. Крім того, тут є колекції пам’ятників Давнього Єгипту, Стародавньої Греції та Риму, монети і медалі. Кращі зразки античної скульптури виставлені у вестибюлі будівлі, спеціально побудованого для музею в 1883 році.

По закінченню екскурсії курсанти зробили пам’ятні фото та подякували за таке цікаве дозвілля.
6624viber-image-jpg436viber-image-jpg452

Перейти до вмісту