• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС взяли участь у Відкритому кубку Одеської області зі спортивного та бойового самбо

19 лютого 2017 року в Палаці спорту м. Одеса відбувся Відкритий кубок Одеської області зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків та жінок, участь у якому взяли понад 100 спортсменів.

0-02-05-7d83fbddc7a178243bc60d362b49b273db49c303dcd7db44bb8b27c2dde3e6d9_fullОрганізатором заходу виступила Громадська організація «Федерація самбо Одеської області».

Метою проведення змагань є розвиток і популяризація самбо серед населення в Одеському регіоні та Україні в цілому, а також перевірка готовності спортсменів до участі в кубку України і до сезону в цілому.

У запеклій боротьбі, демонструючи жагу до перемоги, свої навички та вміння, спортсмени нашого вищого навчального закладу посіли призові місця, які розподілились таким чином:

0-02-05-2d3f5cd2c99ca688ed287ea7bf72408933817029ee32b4f70d747d8b980a0a1f_full-0у ваговій категорії 74 кг – курсант 2-го курсу факультету № 3 Олександр Гончаров посів 1-ше місце;

у ваговій категорії 82 кг – курсант 2-го курсу факультету № 3 Ігор Целий також виборов 1-ше місце;

у ваговій категорії понад 100 кг – курсант 1-го курсу факультету № 1 Георгій Діль посів 2-ге місце;

у ваговій категорії 90 кг: курсант 1-го курсу факультету № 2 Гарик Меграбян посів 3-тє місце та курсант 1-го курсу факультету № 1 Валерій Прохоревич також зайняв почесне 3-тє місце.

Слід відзначити, що самбо – це вид спортивного єдиноборства, який має чимало прихильників, особливо, серед правоохоронців. Воно й не дивно, адже даний вид спорту є комплексною системою самооборони. Самбо поєднує в собі найефективніші прийоми дзюдо, джиу-джитсу та інших технік боротьби різних країн світу.

По закінченню змагань переможці були нагороджені медалями та дипломами.

Тож, від щирого серця бажаємо нашим спортсменам досягнення найкращих результатів й у майбутньому. Ще раз вітаємо переможців змагань!