• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС взяли участь у масштабних правоохоронних навчаннях з питань безпеки під час проведення публічних заходів

26 квітня 2018 року на одеському аеродромі завершились масштабні правоохоронні навчання з питань безпеки під час проведення публічних заходів. У фінальній фазі були задіяні антиконфліктні групи та підрозділи оперативно-тактичного реагування, військовослужбовці Нацгвардії, фахівці ДСНС, прикордонники та майже 200 курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ.

У заходах взяли участь перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, керівний склад ГУНП в Одеській області, а також ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Іван Катеринчук та проректор університету Олександр Ніколаєв.

Правоохоронці відпрацювали тактику дій з припинення групових порушень громадського порядку, практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів, дії в аеропорті під час прибуття офіційних делегацій, розблокування автотраси та визволення заручників, захоплених потенційними терористами. У підготовці правоохоронців беруть участь міжнародні інструктори.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що наприкінці квітня – на початку травня по всій Україні очікується проведення масових заходів. Всі підрозділи системи МВС переходять на посилений режим несення служби.

«Ми очікуємо проведення цілої низки серйозних заходів. Тому, врахувавши попередній досвід, мусимо зробити все можливе, аби забезпечити публічну безпеку та порядок. Проведені навчання – це один із пунктів підготовки до публічних заходів», – сказав Сергій Яровий.

Він підкреслив, що з 28 квітня по 9 травня в Україні пройдуть масові заходи, які можуть використовувати для провокацій та дестабілізації ситуації.

«Правоохоронці готові забезпечити безпеку громадян України. Підрозділи МВС розуміють ті завдання й виклики, які перед нами стоять. 9 травня очікуємо проведення близько 2 тисяч заходів. Участь у них візьмуть понад півмільйона громадян. Найбільшої уваги цього дня потребуватиме столиця, а також південно-східні регіони держави. У зв’язку з цим планується залучити понад 25 тисяч правоохоронців», – наголосив перший заступник міністра.

Сергій Яровий зазначив, що на посилений режим несення служби в Одеському гарнізоні заступає близько 2 тисяч правоохоронців, 500 військовослужбовців Нацгвардії, 170 рятувальників та 35 одиниць спеціальної техніки. Також на службу виходять прикордонники першої і другої черги резерву. Вони посилять пункти пропуску та ділянки державного кордону.

За словами першого заступника глави МВС, головне завдання навчань – удосконалення дій особового складу та готовність до всіх ситуацій, які можуть виникнути.

(За матеріалами Департаменту комунікації МВС України)

 

 

Перейти до вмісту