• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС взяли участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

23 лютого 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів вишу проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

img_7297img_7299Гра «Що? Де? Коли?» стала відома завдяки своїй екранізованій версії ще у 1975 році, після чого вона настільки полюбилася телеглядачам, що нею захопилися школярі, студенти та дорослі по всьому світу, тож і наші вихованці залюбки долучилися до цієї вікторини.

Захід проводився з метою формування престижу знань у курсантському середовищі, підвищення інтересу до обраної професії, рівня професійної ерудиції, розширення кругозору та розвитку юридичного мислення.

img_7300img_7303Всі учасники грали дуже гідно, проявивши навички командної гри, критичне мислення, неабияку творчість, активність та кмітливість, а також продемонстрували чималий рівень теоретичних знань з юридичних дисциплін.

Гравці отримали масу вражень, знань, умінь та навчилися працювати в команді. Запитання на логіку, знання навчальної програми змусили всіх зосередитися та до останнього боротися за перемогу. Разом з цим, кожен зміг почерпнути для себе щось нове та корисне.

img_7296img_7298У цікавій та напруженій боротьбі перемогу виборола команда факультету № 3 «Елементарно», друге і третє місця посіли команди факультету № 2 «Діти правоохоронців» та факультету № 1 «Неудачная ошибка» відповідно.

Ми вітаємо переможців, бажаємо всім учасникам подальших успіхів, залишатися такими ж активними, цілеспрямованими та наполегливими!

img_7307 img_7306 img_7305

Перейти до вмісту