Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

17 листопада 2016 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету.

img_2016-11-17_183345_hdrЦього дня курсанти факультету №1 ОДУВС у супроводі фахівця факультету підполковника поліції Володимира Богача відвідали балет під назвою «Жизель» та отримали безліч позитивних емоцій.

img_2016-11-17_204622_hdr_2Слід відмітити, що балет «Жизель», можливо, самий романтичний твір останніх століть. Завдяки чарівності його сюжету і досконалій хореографії цей романтичний шедевр увійшов до класики балету і став, поряд з «Лебединим озером», найзнаменитішим і популярним балетом в світі.

img_2016-11-17_193312_hdrВічна історія кохання, зради і покаяння вперше була представлена 28 червня 1841 року на сцені паризького театру Гранд Опера, що називався тоді Королівською академією музики і танцю. Неймовірний успіх прем’єри визначив подальшу долю балету. Протягом наступних вісімнадцяти років Паризька Опера дала сто п’ятдесят вистав «Жизелі», які незмінно закінчувалися нескінченними оплесками глядачів, приносячи твору все більшу популярність.

Після заходу наші вихованці обмінювались враженнями, які отримали під час культурного дійства, дякуючи за таке неймовірне та яскраве дозвілля.