• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету

4 листопада 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ переглянули оперу «Севільський цирульник» у Одеському національному академічному театрі опери та балету.

«Севільський цирульник», одна з найвідоміших у світі опер, була написана Джоакіно Россіні в рекордно короткі терміни – всього за два тижні. Яскрава комедійна опера заснована на однойменній п’єсі відомого драматурга П’єра Бомарше. Твір полонить дотепністю, віртуозними вокальними партіями і несподіваними сюжетними поворотами, властивими традиційній оперній стилістиці Італії. Опера насичена забавними пригодами, інтригами і емоціями, а музика сповнена витонченості, свіжості і стрімкої темпераментності.

«Севільський цирульник» – мелодійний твір, оспівує ніжні любовні почуття, активність і винахідливість. Опера має велике соціальне значення, оскільки вона висміює ліцемірство та розпусту.

Після заходу наші вихованці обмінювались надзвичайними враженнями, які отримали під час культурного відпочинку, дякуючи за таке неймовірне та яскраве дозвілля.

Перейти до вмісту