• Українська
  • English
×

Вихованці університету відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного

25 листопада 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, де переглянули мюзикл «Звичайне диво».

Сюжет “Звичайного дива”: один Чарівник перетворив Ведмедя в юнака, але тому було так складно бути людиною, що Чарівник вирішив зняти його чари. Умова для цього одна – треба, щоб Ведмедя поцілувала Принцеса. І ось Чарівник влаштовує так, що повз його садиби проїжджає Король зі своєю дочкою. Зовсім випадково Ведмідь знайомиться з прекрасною дівчиною і закохується в неї. Коли ж він дізнається, що вона – Принцеса, то в жаху біжить геть, не в силах навіть уявити, що перетвориться на звіра на очах у коханої дівчини.

Це одна з найпоетичніших і тонких історій про любов, написана мовою казки. Пронизлива музика Геннадія Гладкова, приголомшливі декорації і всі казкові атрибути – диво, принцеса, зачарований юнак. Тільки поцілунок і любов Принцеси не перетворить його в прекрасного принца, а поверне йому його первісний вигляд – ведмедя. А цього-то, якраз, найменше бажають закохані…

Тож, після перегляду такого надзвичайного дива наші вихованці обмінювались приємними враженнями та позитивними емоціями, які отримали під час культурного відпочинку.

Перейти до вмісту