• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС переглянули виставу “Турандот”

26 вересня курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі фахівця факультету підполковника поліції Володимира Богача відвідали Одеський український академічний музично-драматичний театр ім. В. Василька та переглянули виставу «Турандот».

turandotimg_0004«Турандот» – казкова п’єса (фьяба) італійського драматурга епохи Просвітництва Карло Гоцці. Трагікомедія говорить про китайську принцесу Турандот, яка категорично відмовляється вийти заміж, бажаючи зберегти свободу та незалежність. Спадкоємиця імператорського трону має виразний ум і придумує складний спосіб відмовитися від наречених: для того, щоб піти з нею під венець, чоловікам потрібно розгадати три загадки Турандот.

До сих пір повного перекладу п’єси Карло Гоцці на українську мову не існувало. Спеціально для вистави його зробив актор театру ім. В. Василько, поет і перекладач Ігор Геращенко, зберігаючи віршовану форму і деякий пафос, притаманний текстам того часу.

Наш заклад вищої освіти намагається якомога частіше влаштовувати для курсантів подібне театральне дозвілля, аби наші вихованці мали не лише гідну теоретичну та практичну підготовку, але й достойний рівень культурного розвитку.

img_0007img_0012

img_0019

Перейти до вмісту