• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС переглянули оперу-балет «Вій»

03 грудня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ переглянули оперу-балет за повістю Миколи Гоголя «Вій» у Одеському національному академічному театрі опери та балету.

«Вій» – одне з найбільш містичних творів Миколи Гоголя. Вистава «Вій» передає якнайширшу гамму відчуттів — від захоплення безмежністю людських можливостей до страху перед потойбічними силами, невблаганними і всесильними. Схоже, Микола Гоголь у своїй фантастичній повісті передбачав усе, що станеться через два сторіччя, композитор Віталій Губаренко зумів його підтексти і натяки «матеріалізувати» в масштабній партитурі.

 Незважаючи на містичний гоголівський сюжет, у спектаклі показані кращі риси українського характеру, багато гумору. Не обійшлося й без теми кохання.

У виставі — синтез різних жанрів. Роль Панночки виконує балерина, а роль Хоми Брута — оперний співак. Однак головною дійовою особою постановки залишається Микола Гоголь.

Тож, після перегляду наші вихованці обмінювались приємними враженнями та позитивними емоціями, які отримали під час культурного відпочинку.

Перейти до вмісту