• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС патрулюють вулицями міста

21 листопада 2016 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у інструктажі спільних нарядів патрулювання щодо забезпечення публічної безпеки та порядку на території Київського та Приморського районів міста Одеси.

img_2695_k-nimg_2703_k-nМайбутні правоохоронці поряд з працівниками ГУНП в Одеській області, патрульної поліції м. Одеси та членами громадського формування «Народна варта» були націлені на сумлінне виконання покладених на них обов’язків та чітке дотримання дисципліни та законності під час несення служби.

«У першу чергу ми повинні захистити права і свободи громадян. Кожен житель м. Одеси повинен почувати себе у спокої, знаходячись на вулицях нашого міста.

img_2704_k-nimg_2693_k-nЗвертаю вашу увагу на дотримання заходів безпеки та ввічливе поводження з громадянами під час забезпечення публічного порядку на визначених маршрутах патрулювання», – зазначив начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області підполковник поліції Іван Іщенко, проводячи інструктаж особового складу.

Тож, курсанти старших курсів та слухачі магістратури університету вже вкотре надають практичну допомогу підрозділам ГУНП в Одеській області задля спільної мети – зробити безпечним перебування одеситів на вулицях рідного міста.

Перейти до вмісту