• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС патрулюватимуть вулицями міста

04 вересня 2017 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у інструктажі спільних нарядів патрулювання щодо забезпечення публічної безпеки та порядку на території Приморського району міста Одеси.

З метою надання практичної допомоги Головному управлінню Національної поліції в Одеській області в забезпеченні публічної безпеки і порядку на території обслуговування вищим навчальним закладом виділено 50 офіцерів та курсантів, які у період з 04 по 12 вересня 2017 року у складі спільних нарядів з працівниками ГУНП нестимуть службу на визначених маршрутах патрулювання.

Правоохоронці були націлені на сумлінне виконання покладених на них обов’язків та чітке дотримання дисципліни та законності під час несення служби.

Метою патрулювання є профілактика та розкриття кримінальних правопорушень «за гарячими слідами», стабілізація криміногенної ситуації на території міста.

Тож, майбутні правоохоронці у супроводі працівників ГУНП матимуть змогу продемонструвати набуті за час навчання у вищому навчальному закладі знання та навички та здобути практичний досвід в частині несення служби по охороні публічного порядку.

Перейти до вмісту