• Українська
  • English
×

Курсанти ОДУВС долучаться до охорони правопорядку під час травневих свят

28 квітня 2017 року на Куликовому полі курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у стройовому огляді та інструктажі особового складу, який забезпечуватиме публічну безпеку та порядок в місті протягом першої декади травня.

Майбутні правоохоронці поряд з працівниками ГУНП в Одеській області, співробітниками СБУ, рятувальниками, прикордонниками, бійцями Нацгвардії та представниками громадських організацій міста були націлені на сумлінне виконання покладених на них обов’язків та чітке дотримання дисципліни та законності під час несення служби.

«Обов’язок всіх правоохоронців – відповідально поставитись до виконання поставлених службових завдань, забезпечити стабільну соціально-політичну та криміногенну ситуацію на території регіону, вжити вичерпних заходів по недопущенню провокацій. Особливу увагу звертаю на дотримання дисципліни та законності, ввічливість при спілкування з громадянами, адже наше головне завдання забезпечити спокій та безпеку громадян», – зазначив начальник ГУНП в Одеській області генерал поліції третього рангу Дмитро Головін, проводячи інструктаж особового складу.

Тож, спільно з поліцейськими та військовослужбовцями Національної гвардії України курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ посилено патрулюватимуть центральну частину міста, територію Куликового поля та Соборної площі з метою забезпечення публічної безпеки та порядку на вулицях рідного міста під час масових заходів у період травневих свят.

Перейти до вмісту