• Українська
  • English
×

КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВШАНУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

22 серпня 2018 року курсанти 1-го курсу, які проходять табірний збір в Херсонському факультеті, а також працівники поліції цього підрозділу ОДУВС вшанували пам’ять загиблих правоохоронців органів внутрішніх справ, котрі віддали життя під час виконання службових обов’язків.

01-img_0307На ранковому шикуванні особового складу на стройовому плацу факультету керівник курсу − фахівець Херсонського факультету майор поліції Дмитро Карбовський у зверненні до першокурсників зазначив, що несення служби правоохоронцями МВС України не тільки почесний і відповідальний обов’язок, але й небезпечна професія. У будь-яку погоду працівники поліції перебувають на охороні публічного порядку і захищають громадян від посягань тих, хто не поважає закони і бажає жити за чужий рахунок.

Безпосередньо на заняттях науково-педагогічний склад звернув увагу на те, що нинішні працівники Національної поліції − солдати правопорядку − несуть службу на Сході України, постійно ризикуючи своїм життям та здоров’ям, адже на захоплених окупаційними військами територіях відбувається щоденне протистояння: поліцейські захищають не тільки місцевих громадян на підконтрольних ОРЛДО України, а й фактично рубежі нашої Батьківщини. Лише за роки Незалежності при виконанні службових обов’язків загинув 41 херсонський правоохоронець, 9 з них ціною власного життя захистили мир та спокій громадян під час боїв за цілісність держави на Сході України.

04-img_0315Всеукраїнський день пам’яті загиблих поліцейських є особливим для кожного працівника Національної поліції – це день згадування товаришів, день скорботи за ними та відання шани тим, хто одного разу не повернувся з роботи додому.

Представники нашого факультету брали участь у заходах вшанування пам’яті загиблих правоохоронців, котрі проводились біля обласного главку працівниками ГУНП в Херсонській області. На мітингу-реквієм усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять поліцейських, які загинули під час виконання службових обов’язків. На їх честь курсанти Херсонського факультету поклали квіти до меморіального комплексу «Калина долі», який увічнює славу вищезазначених осіб.

Завідувач відділення кадрового забезпечення підрозділу майор поліції Оксана Вербицька звернула увагу молодих поліцейських на те, що фотографії та викарбуваний на гранітній плиті список загиблих херсонських правоохоронців свідчить: випущені злочинцями кулі не обирають жертв − вони без розбору обривають життя і досвідчених працівників органів внутрішніх справ, і зовсім юних, які тільки розпочали свій життєвий та професійний шлях.

Честь і слава нашим героям, котрі залишилися вірними присязі до останнього подиху та зупинили злочинців ціною власного життя!

Вічна вам пам’ять!

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту