• Українська
  • English
×

КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ПЕРШОСТІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

06 жовтня 2016 року курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у змаганнях з настільного тенісу на першість Херсонських обласних студентських ігор серед команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, котрі проходили на базі спортивної зали Херсонського національного технічного університету.

У змаганнях збірні команди факультету були представлені у складі двох юнаків та двох дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ВНЗ області з цього виду спорту.

За результатами ігор команда дівчат-спортсменів підрозділу здобула третє призове місце та отримала відповідні грамоти Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Команда хлопців посіла п’яте місце.

Декан Херсонського факультету Олександр Берило привітав учасників-призерів змагань з перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом підрозділу на стройовому плацу вручив нагороди спортсменам.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень. Надіємось, що нове поповнення цьогорічного набору продовжить кращі спортивні традиції факультету та достойно представлятиме його у змаганнях  різного рівня.

Спортсмени факультету продовжують тренуватися і готуються до наступних виступів на спортивних змаганнях − першості з легкоатлетичного кросу за програмою обласних студентських ігор.

Вітаємо наших спортсменів-призерів!

Тарас Вайда, Херсонський факультет ОДУВС

Перейти до вмісту