• Українська
  • English
×

КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ПЕРШОСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

Фізичній підготовці та заняттям спортом у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ приділяється значна увага, так як зазначений напрям є однією із важливих складових професійної підготовки правоохоронців.

Основною метою підвищення рівня фізичної готовності курсантів підрозділу, що забезпечується кафедрою спеціальної фізичної та вогневої підготовки, є формування необхідних фізичних та вольових якостей поліцейських для належного виконання ними складних оперативно-службових завдань, котрі ставляться перед Національною поліцією в сучасних умовах боротьби зі злочинністю у державі.

Науково-педагогічним складом кафедри активно пропагуються та користуються особливою популярністю у курсантів та студентів факультету різні види легкої атлетики, систематично проводяться першості підрозділу.

Так, 24 квітня 2018 року курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у змаганнях з легкої атлетики за першість Херсонських обласних студентських ігор серед команд закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації, які проходили на стадіоні спорткомплексу «Кристал».

У змаганнях збірна команда факультету була представлена в складі 8 юнаків та 8 дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ЗВО області.

За результатами ігор спортсмени підрозділу здобули призові місця та отримали відповідні дипломи Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

хлопці:

− курсант 306 навчального взводу Роман Галич посів ІІІ місце в бігу на 100 м;

− курсант 210 навчального взводу Іван Кучеренко посів ІІ місце в бігу на 200 м;

− курсант 304 навчального взводу Єлисей Талов посів ІІІ місце в бігу на 200 м;

− курсант 307 навчального взводу Владислав Бородавко посів І місце в бігу на 800 м.

У цілому команда спортсменів (юнаків) Херсонського факультету посіла ІІІ загальнокомандне місце з цього виду спорту.

дівчата:

− курсант 209 навчального взводу Ольга Пришва посіла ІІ місце в бігу на 100 м;

− курсант 304 навчального взводу Дар’я Гузар посіла ІІІ місце в бігу на 100 м;

− курсанти 304 навчального взводу Тетяна Барбан та Єлизавета Шевчук посіли відповідно І та ІІ призові місця в стрибках у довжину;

− команда курсантів факультету посіла І призове місце в легкоатлетичній естафеті 4х100 м (Барбан Тетяна, Шевчук Єлизавета, Гузар Дар’я, Пришва Ольга).

У цілому команда спортсменів (дівчат) Херсонського факультету посіла ІІ загальнокомандне місце з цього виду спорту.

Керівник факультету − проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС полковник поліції Олександр Берило привітав учасників-призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам удачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

 

Тарас Вайда, Херсонський факультет ОДУВС

Перейти до вмісту