КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ПЕРШОСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ХЕРСОНСЬКИХ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

25 жовтня 2017 року курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу за програмою Херсонських обласних студентських ігор серед команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, котрі проходили у парковій зоні при Херсонському державному університеті.

У змаганнях збірні команди факультету були представлені у складі 8 юнаків та 8 дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед студентів ВНЗ області з цього виду спорту.

За результатами ігор спортсмени підрозділу здобули призові місця та відзначені Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання й спорту Міністерства освіти і науки України.

За результатами змагань серед дівчат:
− курсант 210 навчального взводу Ольга Пришва посіла 1 місце в особистому заліку у бігу на дистанцію 500 м.

У командному заліку збірна дівчат Херсонського факультету у складі: рядових поліції Тетяни Барбан, курсанта 304 навчального взводу; Альони Коваль, курсанта 305 навчального взводу; Лілії Сотської, курсанта 304 навчального взводу; Ганни Данільченко, курсанта 306 навчального взводу; Ольги Пришви, курсанта 210 навчального взводу; Олени Тунік, курсанта 307 навчального взводу; Марини Сердополецької, курсанта 306 навчального взводу та Аліни Кіріченко, курсанта 101 навчального взводу – теж посіла І місце серед команд ВНЗ Херсонської області і всі її члени були нагороджені грамотами.

За результатами змагань серед юнаків:
– у командному заліку збірна юнаків Херсонського факультету у складі: рядових поліції Єлисея Талова, курсанта 304 навчального взводу; Владислава Третяка, курсанта 305 навчального взводу; Дмитра Захарченка, курсанта 306 навчального взводу; Романа Галича, курсанта 306 навчального взводу; Костянтина Червонюка, курсанта 304 навчального взводу; Вадима Грабчака, курсанта 307 навчального взводу; Івана Кучеренка, курсанта 210 навчального взводу; Володимира Говенька, курсанта 103 навчального взводу – посіла ІІІ місце серед команд ВНЗ Херсонської області і всі члени команди також нагороджені грамотами.

В цілому за результатами вдалого виступу спортсменів Херсонського факультету можна зробити висновок про належний рівень їх кросової підготовки.

Керівник факультету − т.в.о. декана Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав учасників-переможців та призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда, Херсонський факультет