• Українська
  • English
×

Курсанти Херсонського факультету ОДУВС забезпечували публічний порядок та безпеку громадян під час проведення Дня міста

15 вересня в історичному центрі Херсона – парку Слави – проводилися масові заходи з нагоди святкування 240-річчя заснування міста. За підрахунками ГУНП у Херсонській області, святковий концерт, який традиційно проходив на набережній Дніпра, зібрав близько 15 тисяч глядачів, а загалом у всіх святкових заходах взяли участь близько 21 тисячі херсонців та гостей міста.

2223Для забезпечення публічного порядку та безпеки громадян залучалося близько 300 правоохоронців. Згідно зі зверненням керівництва ГУНП, погодженого МВС України, 70 курсантів Херсонського факультету ОДУВС були задіяні у вказаних заходах та несли службу поруч з поліцейськими та військовослужбовцями в/ч 3056 Національної Гвардії України.

Першочергово у фойє навчального корпусу проректор університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей провів цільовий інструктаж для курсантів, які були задіяні у цей день на службу, націливши їх на сумлінне виконання службових обов’язків, високу культуру, витримку, доброзичливе ставлення до громадян. Наступним етапом став загальний інструктаж, який проводили вже відповідальні працівники ГУНП.

323450 курсантів факультету забезпечували охорону визначеної зони біля сцени, а ще 20 у складі піших патрульних груп підтримували публічний порядок у парку Слави, на алеї Слави та прилеглих до неї територіях. Поруч з ними несли службу й керівники курсів. Після закінчення святкових заходів були підведені підсумки.

Для майбутніх офіцерів поліції участь у таких заходах – практична підготовка до самостійної служби.

Перейти до вмісту