• Українська
  • English
×

Курсант-поліцейський Одеського вишу попередив крадіжку будматеріалів

Курсант 2-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ рядовий поліції Віктор Касацький, проявивши пильність, попередив викрадення будівельних матеріалів з гуртожитку для учасників АТО та спільно з черговим сприяв затриманню правопорушників на місці скоєння злочину.

Надвечір, повертаючись зі звільнення, молодий правоохоронець помітив, як двоє невідомих чоловіків намагаються передати один одному металопластикове вікно через огорожу гуртожитку, в якому здійснюються ремонтні роботи для подальшого проживання в ньому сімей учасників антитерористичної операції. Не гаючи ні хвилини, курсант Касацький повідомив про це черговому по факультету лейтенанту поліції Сергію Горбачу. Спільними діями їм вдалось зупинити правопорушників з метою перевірки правомірності їх дій. Тієї ж миті про подію було проінформовано слідчо-оперативну групу Херсонського відділення поліції ГУНП в Херсонській області, яка негайно виїхала на місце пригоди.

Затримані особи були доставлені до підрозділу поліції для проведення подальших слідчих дій. Ними виявилися раніше судимі жителі м. Херсона, які працювали на цьому ж будівництві. Відомості про подію відповідним чином зареєстровані. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Тож, завдяки уважності, спостережливості та оперативному реагуванню курсанта-поліцейського Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, а також злагодженим діям чергового вдалось затримати крадіїв та не допустити розкрадання матеріалів, необхідних для завершення ремонтних робіт.

«Ми пишаємось тим, що виховуємо справжніх поліцейських, які не залишаться осторонь чужої біди, завжди можуть вміло та професійно протистояти злочинцям, використовуючи теоретичні знання та практичні навички, отримані у стінах рідної Альма-матер», – зазначив ректор університету доктор юридичних наук, доцент, генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

 

ВЗГ ОДУВС

Перейти до вмісту