• Українська
  • English
×

Курсант ОДУВС затримав трьох правопорушників

Курсант 1 курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ рядовий поліції Андрій Городецький, проявивши пильність та активну громадянську позицію, допоміг правоохоронцям затримати трьох правопорушників. 

Перебуваючи на лікарняному за місцем мешкання та повертаючись з лікарні додому, курсант помітив трьох підозрілих осіб з металевими трубами та битою в руках. Майбутній правоохоронець підійшов до них, показав посвідчення та до приїзду працівників поліції затримав правопорушників.

999За проявлену мужність, кмітливість та небайдужість рядовий поліції Андрій Городецький отримав лист-подяку від начальника Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області підполковника поліції Євгена Орлова, який подякував курсанту Одеського державного університету внутрішніх справ, зазначивши, що на такі вчинки здатен лише справжній чоловік та майбутній правоохоронець.

«Наш університет готує справжніх поліцейських, які вже на першому курсі доводять, що здатні вміло та професійно протистояти злочинцям і не випадково обрали професію захисника правопорядку», – зазначив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Перейти до вмісту