• Українська
  • English
×

КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАВ ПРИЗЕРОМ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ШАХІВ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Після зимових канікул продовжуються спортивні змагання серед закладів вищої освіти Херсонської області.

15 лютого 2018 року в м. Херсоні на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Херсонської міської ради відбулися змагання з шахів серед ЗВО Херсонської області типу інститут, академія, університет за програмою обласних студентських спортивних ігор. В цій першості традиційно брала участь й збірна спортсменів Херсонського факультету.

За програмою змагань до складу команди юнаків та команди дівчат входило по одному учаснику, які представляли свій навчальний заклад. Від Херсонського факультету в обласній Універсіаді змагалися курсант третього курсу рядовий поліції Гасанов Джавид та курсантка першого курсу рядовий поліції Спиця Олена.

За результатами напруженої боротьби курсант третього курсу Гасанов Джавид посів 1 місце серед юнаків, друге місце посіла команда Херсонського національного технічного університету, третє − студент Херсонської державної морської академії.

Курсантка першого курсу Спиця Олена посіла 4 місце серед дівчат, пропустивши вперед студенток Херсонського національного технічного університету (1 місце), Херсонського державного університету (2 місце) та Херсонського державного аграрного університету (3 місце).

Переможець обласних спортивних змагань з шахів Д. Гасанов нагороджений оргкомітетом дипломом за 1 особисте місце, також дипломом за 1 місце серед юнаків нагороджений Херсонський факультет ОДУВС.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКерівник навчального підрозділу ОДУВС − проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олександр Берило привітав спортсменів з черговою перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом навчальних курсів вручив диплом переможцю змагань.

Варто зазначити, що у таких змаганнях 2016 року Джавид посів друге місце. Рядовий поліції Гасанов Д. є кандидатом у майстри спорту України з шахів, а також майбутній офіцер поліції активно займається у спортивній секції самбо та дзюдо.

Вітаємо нашого курсанта-переможця та команду Херсонського факультету з шахів з успішним виступом і бажаємо їм чергових спортивних здобутків.

 

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту