• Українська
  • English
×

КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС СТАВ ПРИЗЕРОМ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ШАХІВ СЕРЕД ВНЗ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16 лютого 2017 року на базі Херсонського державного аграрного університету відбулися змагання з шахів серед ВНЗ Херсонської області типу інститут, академія, університет за програмою ХІІІ обласної Універсіади. В цій першості традиційно брала участь й збірна спортсменів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

За програмою змагань до складу команди юнаків та команди дівчат входило по одному учасникові, які представляли свій навчальний заклад. Від Херсонського факультету в обласній Універсіаді змагалися курсант першого курсу рядовий поліції Алі Велієв та студентка першого курсу Юлія Гвоздецька.

Всього у змаганнях брало участь більше 15 учасників, в тому числі 2 майстри спорту міжнародного класу з шахів та біля 5 майстрів та кандидатів у майстри спорту з цього виду.

За результатами напруженої боротьби курсант першого курсу Алі Велієв посів 2 місце серед юнаків, а студентка першого курсу Юлія Гвоздецька − 5 місце серед дівчат. Призер обласної Універсіади з шахів Алі Велієв нагороджений дипломом від оргкомітету змагань.

Керівник навчального підрозділу ОДУВС − декан Херсонського факультету Олександр Берило привітав спортсменів з черговою перемогою та в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом першого та другого курсів вручив диплом призеру змагань.

Велієв Алі є майстром спорту України з шахів, зараз готується до участі у чемпіонаті України серед юнаків до 20 років, який проводитиметься з 20 лютого по 5 березня 2017 року у м. Львові.

Вітаємо нашого курсанта-призера та команду Херсонського факультету з шахів з успішним виступом і бажаємо їм чергових спортивних здобутків.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту