КРУГЛИЙ СТІЛ З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

26 жовтня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання Всеукраїнського круглого столу «Актуальні проблеми професійної підготовки поліцейського».

Організаторами проведення круглого столу стали кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а також спеціальної фізичної підготовки університету.

2До складу оргкомітету увійшли: перший проректор державного університету, к.ю.н., доцент Албул С.В. (голова), проректор державного університету, к.п.н., доцент Ніколаєв О.Т. (заступник голови), завідувач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Кузнєцов В.В., завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки к.ю.н., доцент Домніцак В.В., начальник відділу організації наукової роботи ОДУВС Домброван Н.В., доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, к.ю.н., доцент Конєв О.Ю., доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, к.ю.н. Геращенко О. С., доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, к.ю.н. Удренас Г.І., старший викладач тактико-спеціальної та вогневої підготовки Бахчеван Є.Ф., старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Волошинов А.А.; старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Коломієць Ю. М.; старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Проскурня Є.Є.; викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Скворцов А.В.; викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Кузнєцов С.О.

До участі були запрошені вчені, аспіранти, ад’юнкти, магістри, курсанти та практичні працівники, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи круглого столу.

4Робота круглого столу була організована за наступними напрямами:

– проблеми при застосуванні працівниками Національної поліції України заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї під час охорони публічного порядку та проведення спеціальних операцій;

– психологічна підготовка працівників Національної поліції України до охорони публічного порядку та проведення спеціальних операцій;

– діяльність Національної поліції України у протидії терористичним проявам в Україні.

За підсумками роботи круглого столу опубліковано збірник тез, у якому висвітлено результати досліджень та пропозиції учасників даного заходу.